E-marketing

Marketing internetowy to nic innego jak szereg usług mających na celu zwiększyć sprzedaż bądź zainteresowanie produktem bądź usługą świadczoną przez klienta.

Twoja strona jest nierentowna i nie dociera do klientów?
 

Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie jej znaleźć, ponieważ nie jest odpowiednio wypromowana w wyszukiwarkach, katalogach branżowych i stronach powiązanych tematycznie. Niestety samo stworzenie strony internetowej nie wystarczy, by przyciągała ona klientów, z pomocą idą jednak świadczone przez nas usługi e-marketingowe takie jak:

  • Pozycjonowanie stron www - czyli proces mający na celu podniesienie Twojej strony w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu można zdobyć nowych klientów wpisujących odpowiednie wyrażenia kluczowe wyszukiwarce.
     
  • Linki sponsorowane - to szybki i skuteczny sposób na zdobycie nowych klientów. Organizujesz sezonowe promocje cen? Chcesz zwiększyć i dotrzeć do odpowiednich grup klientów z Twojej okolicy bardzo szybko i pewnie? Prawdopodobnie zainteresuje Ciebie oferta wykonania kampani reklamowej AdWords.
     
  • Seo konsultacje - nie jesteś pewien jakie usługi są dla Ciebie najodpowiedniejsze? Od dawna borykasz się z promocją swojej strony www, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy jak rozsądnie zaplanować działania e-marketingowe.