Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza firma oferuje Państwu najskuteczniejszą formę reklamy internetowej, jaką jest pozycjonowanie stron internetowych. Nasze działania skupiamy na wyszukiwarce internetowej Google, lidera na polskim rynku. Skuteczna forma reklamy to taka, która przy rozsądnym budżecie przynosi zyski dla firmy i pomaga nawiązywać nowe relacje z klientami. Korzystając z naszych usług masz dużą szansę na wyprzedzenie o krok konkurencji.

Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą pozycjonowanie stron www?


Kiedy wypracujemy dla Ciebie pozycje w pierwszej dziesiątce wyników Google, uzyskujesz możliwość prezentacji swojej oferty nawet kilku tysiącom klientów dziennie. Ponadto w sposób szybki i elastyczny zwiększysz sprzedaż, ilość zleceń w swojej firmie.

Co otrzymam w ramach zawartej umowy?
 

  • analizę strony internetowej oraz jej pozycje na tle konkurencji
  • seo konsultacje w zakresie doboru najlepszych słów kluczowych
  • propozycje rozbudowy lub ulepszenia strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • bezpłatną optymalizację strony
  • dostęp do narzędzia monitorującego pozycje w wyszukiwarce
  • co miesięczny raport z prowadzonych prac

 

Jak wyglądają rozliczenia?


Oferujemy przejrzysty i klarowny model rozliczeń, polegający na generowaniu dziennych kosztów pozycjonowanej frazy. Opłata naliczana jest w momencie uzyskania porządanego efektu. Po zakończonym miesiącu wysyłany jest na Państwa adres email miesięczny raport pozycjonowania, dostępny także w panelu klienta.

Ile to kosztuje?


Pozycjonowanie jest procesem czasochłonnym, często trudnym do oszacowania w skali czasu. Wielu pozycjonerów zaniża koszty celem pozyskania klienta za wszelką cenę. My natomiast podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i nieszablonowo, przez co dobrze kalkulujemy cenę, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzone rezultaty i je utrzymać przez cały czas trwania umowy. Koszt wyceniany jest indywidualnie po wcześniejszym kontakcie z naszą firmą.

Zacznij zarabiać na swojej stronie internetowej!


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz otrzymać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z nami. Zachęcamy do skorzystania z formularza w dziale kontakt, gdzie spokojnie możesz przekazać nam wszystkie niezbędne informacje.